Perlai

Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 49-5858

Nurodykite mažėjimo kryptį
per puslapį
Perlai – ypatingi organiniai brangakmeniai. www.kolje.lt svetainėje siūlomi patys populiariausi, itin prabangūs kultivuoti perlai. Šie perlai užauginti žmogaus, tačiau turi didelę vertę, nes norint užauginti perlą, moliuską reikia laikyti tam tikros temperatūros ir sudėties vandenyje, tai gali trukti net iki ketverių metų. Kiekvienas perlas pasidengia perlamutru ir tarsi švyti iš vidaus, todėl yra neįkainojamas brangakmenis išskirtiniams papuošalams kurti.
Skaityti daugiau

Žiedai ir auskarai su perlais

Perlas – šviesus brangakmenis, todėl į įvaizdį įneša ne tik elegancijos ir rafinuotumo, bet ir šviesos bei pozityvumo. Derinant su auksu ir briliantais ar cirkoniais, perlai tarsi įgyja papildomos energijos ir suspindi tikra gyvybe ir grožiu. Žiedas ar auskarai su perlais neabejotinai tiks bet kokio amžiaus moteriai ar merginai, o ypač nuotakai. Tai puiki dovana tiek vestuvių ar jų metinių proga, tiek įvairių svarbių gyvenimo etapų progomis.

Kaklo papuošalai su perlais

Norint kaklą papuošti perlais, www.kolje.lt siūlo rinktis auksinės grandinėlės pakabuką su perlu arba perlų vėrinį. Pakabukai itin elegantiški, grakščių formų, perlą dažnai paryškina nedidelių cirkonių blizgesys, todėl toks papuošalas įvaizdžiui tikrai suteiks spindesio. Tuo tarpu vėrinys su perlais – absoliuti klasika. Vėriniai suveriami itin aukštos kokybės, tvirtu šilko siūlu, tarp perlų surišami mazgeliai, kad jie nesiliestų tarpusavyje. Perlai itin kruopščiai priderinti vieni prie kitų, kad būtų panašaus dydžio, atspalvio ir formos, taip sukuriant tobulą vėrinį.

Kaip išsirinkti papuošalą su perlais www.kolje.lt svetainėje

Rinkdamiesi papuošalą su perlu internetu, turėkite omenyje, kad perlo atspalvis nuotraukoje nesutaps su jūsų gautu perlu, nes kiekvienas perlas, nors nežymiai, skiriasi vienas nuo kito. Perlai gali būti balkšvi, rausvi, persikiniai ir kone visų pastelinių spalvų. Ir skiriasi ne tik atspalviu, bet ir dydžiu: norėdami numanyti, kokio dydžio perlas bus papuošale, atkreipkite dėmesį į nurodytą dirbinio svorį: kuo daugiau gramų, tuo didesnis bus ir perlas. Perlo dydis matuojamas milimetrais, svoris – karatais, šią informaciją renkantis dirbinį su perlu suteiks www.kolje.lt konsultantai.

Perlų priežiūros taisyklės

Perlas – minkštas brangakmenis, todėl būtina kruopšti priežiūra. Netinkamai nešiojant ir prižiūrint papuošalus su perlais, jie gali prarasti natūralų žvilgesį, ant jų gali atsirasti dėmių ar įbrėžimų. Geriausia perlus valyti po vieną itin minkštu audiniu. Jį galima sušlapinti muiluotame vandenyje. Idealiausia perlus laikyti suvyniojus minkštą audinį. Nerekomenduojama miegoti, maudytis, sportuoti ir plaukioti su perliniais papuošalais, reikėtų vengti chemijos sąlyčio su perlais, pvz., dažant ar purškiant laku plaukus, masažo ir panašių procedūrų metu, nekvėpinti sąlyčio su perlais vietų. Atsiradus bet kokiam mechaniniam pažeidimui kreipkitės į www.kolje.lt specialistus, kad atnaujintume perlus.
Autorinės teisės saugomos © kolje.lt