Juvelyrikos taisymas

„Koljė“ salonuose patyrę meistrai profesionaliai ir greitai atlieka įvairius juvelyrinių gaminių remontus. Juvelyriniųdirbinių atnaujinimas.

  • Nutrūkusi grandinėle ar apyrankė, iškritusi akutė. Priklausomai nuo pažeidimo, „Koljė“ salonuose, gali būti sutaisoma net per 5 ar 10min. Greitas juvelyrikos remontas tik „Koljė“ salonuose. Patikimas ir greitas juvelyrikos taisymas.
  • Greitas juvelyrikos remontas
  • Juvelyrikos atnaujinimas
  • Bižuterijos remontas
  • Senų sidabrinių indų atnaujinimas, restauravimas
  • Vestuvinių žiedų gamyba

Juvelyrikos remontas Šiauliuose, paslauga, kurią atlieka mūsų patyrę juvelyrai. Nutrūkusi grandinėle, nutrūkusi apyrankė, iškritusi akutė, žiedų mažinimas ar didinimas – visas juvelyrikos taisymo asortimentas Šiauliuose „Koljė“ salonuose. Dažnai mūsų stalčiuose mėtosi sena, nusidevėjusi grandinėlė, kurią „Koljė“ juvelyrai gali atnaujinti ir suremontuoti per keletą minučių. Juvelyrikos remontas ir atnaujinimas, paslauga, kuri paverčia jūsų gaminius ilgaamžiais. Galime sumoderninti, atnaujinti jūsų tėvų ar net prosenelių papuošalus, tokiu būdu jūs išsaugosite malonius prisiminimus ir turėsite vertingą papuošalą.

Aukso, sidabro gaminiai gali būtų atnaujinami, perlydomi į kitus gaminius.Juvelyrikos remontas Šiauliuose, tai unikali ir be galo reikalinga paslauga. Visi gaminių remontai ir atnaujinimai atliekami juvelyrikos meistrų, tai yra kruopštus ir žinių reikalaujantis rankų darbas.

"Koljė" jūsų juvelyrika privers žibėti iš naujo. "Koljė" salonuose Šiauliuose juvelyrikos taisymas ir gamyba.