Apie mus

Apie įmonę „Koljė“.

Juvelyrika, kuri ne tik puošia, bet ir sukuria prasmę. Įmonė „Koljė“ nuo pat 1992 metų rūpinasi Jūsų papuošalų idėjomis bei brangiausių progų įamžinimu originaliuose sidabro ar aukso juvelyriniuose dirbiniuose. Per ilgus veiklos metus „Koljė“ kolektyvą papildė talentingi kūrėjai, juvelyrai bei konsultantės. Visus juos siejo bendras tikslas – tobulėti. Atsakingai kurdami, bendradarbiaudami su juvelyrikos gamintojais, rūpindamiesi kiekvienu klientu metai iš metų kaupėme patirtį, kuri dabar geriausiai atsispindi mūsų klientų šypsenose. Sakoma, kad juvelyru galima vadintis tik turint didesnę nei 10 metų patirtį. Didžiuojamės, kad pas mus dirba ne tik jauni meistrai turintis dešimtmečio patirtį juvelyrikos gamyboje, bet tik daugiau kaip 25 metus dirbantys šioje srityje.

„Koljė“ paslaugų sąrašas ilgas. Mūsų parduotuvėse/dirbtuvėse galima ne tik įsigyti ar pasigaminti naujus juvelyrinius dirbinius, bet ir sutaisyti, restauruoti jau turimus. Iškeičiame jums nebereikalingus dirbinius į naują gaminį arba į pinigus. Pagal individualius pageidavimus, meistrai gamina rankų darbo, vienetinius žiedus, grandinėles, pakabukus. Brangiam momentui įamžinti siūlome graverių paslaugas. Šiai sričiai puoselėti „Koljė“ dirbtuvėse skiriamas ypatingas dėmesys. Aukso ar sidabro dirbinių graviravimas salonuose galimas ant įvairių paviršių. Turėdami galimybę naudoti skirtingas technologijas galime Jūsų juvelyriniuose dirbiniuose įrašyti datą, progą, vardus ar inicialus.

Įprasminkite Jums svarbius įvykius – vestuves, sužadėtuves, vaikelio gimimo šventę, krikštynas ar kitas progas originaliais „Koljė“ ir kitų meistrų juvelyriniais dirbiniais. Juvelyriniai gaminiai vertingi ne vien materialine prasme: juose yra vietos ir šiltoms, įkvepiančioms emocijoms, tvirtumui bei gyvybei.


Dizainerių kolekcijos.

Mūsų kolekcijas – „Arkangelai“, „Sėklytės“, „Baby KOLJĖ“, „Šulinukai“, Papuošalų iš perlų, Raudono siūlo apyrankių kolekcija. Visas šias kolekcijas kūrė juvelyrikos dizainerė Rūta Domar. Šių ir kitų mūsų įmonėje kurtų gaminių dizainai apsaugoti su Europos Sąjungos patentu. Rūta juvelyrikos dizaino mokėsi IED universitete „Europeo di Design“ Milane. Augusi juvelyrų šeimoje Rūta nuo mažens stebėjo juvelyrikos gamybą. Todėl jos papuošalai ne tik modernūs, bet ir praktiški bei klasiški, tinkami nešioti prie įvairiausių stilių.