Žiedai

Žiedai
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 25-36266

Nurodykite mažėjimo kryptį
per puslapį

Vestuviniai žiedai – vienas svarbiausių vestuvių akcentų. Dažniausiai vestuviniai žiedai gaminami iš aukso. Tokia tradicija gaji visame pasaulyje, todėl ir mūsų asortimente – auksiniai vestuviniai žiedai. Auksas – patvarus ir vertingas metalas, itin tinkamas vestuviniams žiedams gaminti. Aukso gaminius galima nesunkiai atnaujinti, sumažinti ar padidinti. 

Kas svarbu renkantis vestuvinius žiedus?

Patys svarbiausi vestuvių pirkiniai: vestuviniai žiedai, vestuvinė suknelė ir jaunojo kostiumas. Dažnai renkamasi iškelti mažesnę puotą, bet išsirinkti ilgaamžius vestuvinius žiedus, mūvimus kasdien per visą santuoką. Tad kaip išsirinkti vestuvinius žiedus? Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Skaityti daugiau

ŽIEDŲ DIZAINAS | ŽIEDAI SU BRILIANTAIS

Kokio metalo vestuvinius žiedus rinktis ? Vestuvinių žiedų metalas.

Šiais laikais begalė pasirinkimų, iš kokio metalo kaldintis vestuvinius žiedus. Tačiau pats populiariausias vestuvinių žiedų metalas – auksas. Auksas šioje srityje nepralenkiamas, nes jame yra mažiausiai priemaišų, galinčių sukelti alergijas, o ir gebančių dirbti su šiuo tauriuoju metalu meistrų yra daug. Vis dėlto jeigu svarbiausias veiksnys – alergija nikeliui, rekomenduojama vestuvinių žiedų metalu rinktis raudono arba geltono atspalvio aukso žiedus. Balto aukso žieduose gali pasitaikyti nikelio priemaišų.

Auksiniai žiedai gali būti ir tam tikra investicija, juk dažnai jaunieji savo vestuvinius žiedus gamina iš tėvų ar senelių turimo aukso. Auksinius žiedus galima padengti rodžiu, taip jiems suteikiant papildomo atsparumo aplinkos poveikiui. Auksinius žiedus galima perdaryti naudojant tą patį auksą. Tokią paslaugą teikia ir Šiauliuose įsikūręs „Koljė“ salonas.

Auksinius žiedus galima didinti arba mažinti. O pageidaujant juvelyrai į daugumą modelių gali įstatyti briliantus ar cirkonius, net ir mūvėjus žiedus daug metų. Pasitaiko, kad žiedai užstringa ant piršto, tačiau auksiniam žiedui perpjauti gydytojams ar juvelyrui specialių įrankių neprireiks. O štai titano ar platinos žiedai pasižymi atsparumu bei tvirtumu. Tokie metalai kietesni nei auksas ir tokių žiedų beveik neįmanoma nei padidinti, nei pamažinti. Arba tai padaryti gali labai nedaug meistrų. Neįmanoma nuspėti, ar visą gyvenimą tiks tokio pat dydžio žiedas. Nuolatos nešiojantiems žiedą reikia atsižvelgti į tai, kad piršto storis gali kisti priklausomai nuo oro temperatūros, o moterims – nėštumo metu ir po jo. Titano žiedą, pakitus piršto dydžiui, tektų gaminti iš naujo. Panaši problema ir su platinos žiedais. Lietuvoje nėra daug meistrų, dirbančių su šiais metalais, todėl gali iškilti sunkumų netgi norint tokius žiedus atnaujinti. Dar vienas pasirinkimas – gaminti žiedus iš nerūdijančiojo plieno, kuris taip pat yra gana atsparus aplinkos poveikiui. Tačiau plieniniai žiedai irgi negali būti nei mažinami, nei didinami. Jie praktiškai neturi jokios materialinės vertės.

Žiedų dizainas, kokį vestuvinių žiedų modelį rinktis? Vestuvinių žiedų plotis.

Kiekvienas esame individualus, todėl ir vestuvinių žiedų dizaino pasirinkimai gali kardinaliai skirtis. Derėtų atkreipti dėmesį į tai, kad, nepriklausomai nuo žiedo dizaino, nė su vienu modeliu nerekomenduojama naudoti buitinę chemiją ar tuo labiau ravėti daržų. Praktiškumas svarbu, tačiau tai neturėtų riboti jūsų pasirinkimo. Bet kokį juvelyrinį dirbinį reikėtų nusiimti prieš einant miegoti ar sportuoti. Ypač jei mėgstate aktyvų sportą. Bet koks metalas ilgainiui braižosi bei nėra absoliučiai atsparus aplinkos poveikiui, natūraliam dėvėjimuisi, chemijai. Ant jokio juvelyrinio dirbinio, net bižuterijos, negalima pilti eterinių aliejų, kremų ar purkšti kvepalų. Bet koks žiedų dizainas bus ilgaamžis ir patogus, jei bus saugomas ir atitinkamai prižiūrimas. Be abejo, reikėtų rinktis mažiausiai 3–4 g svorio vestuvinius žiedus (priklausomai nuo pločio). 4 mm pločio žiedas turėtų sverti bent 4 g. Reikia atkreipti dėmesį, ar žiedai nėra tuščiaviduriai, nes tuščiaviduriai žiedai labai sunkiai mažinami bei didinami, taip pat nėra tokie patvarūs. Svetainėje vestuviniaiziedai.lt tuščiaviduriais žiedais neprekiaujama, nes mums svarbi gaminių kokybė.

Neretas nustebtų sužinojęs, kad daugybę dešimtmečių nešioti vestuviniai žiedai gali susidėvėti ir natūraliai suplonėti. Tą ypač pastebi senjorai, mūvintys vestuvinius žiedus kasdien daugybę metų. Atsižvelgiant į tai, kad vestuvinis žiedas – papuošalas, skirtas nešioti iki gyvenimo pabaigos, rekomenduojama rinktis sunkesnius ir ne paties mažiausio svorio.

Reikėtų atsižvelgti ir į pirštų formą. Ant ilgų plonų pirštų puikiai atrodys ir plonesnis, ir storesnis žiedas. O ant stambesnio piršto geriau atrodys stambesnis žiedas.

Klasikinis vestuvinių žiedų pasirinkimas 3-6mm pločio žiedai. Tai optimaliausias pasirinkimas bet kokio storio ir ilgio pirštams. Vyriškų žiedų plotis dažniausiai prasideda nuo 4 mm. Platesnis kaip 7 mm žiedas – gana retas ir mažiau praktiškas pasirinkimas. Tokiam žiedui reikia ilgesnių pirštų, nes labai trumpiems pirštams toks žiedas gali paprasčiausiai netikti.

Rinkitės sau artimą vestuvinių žiedų modelį. Atsižvelkite į savo gyvenimo būdą, stilių, labiausiai tinkančią metalo spalvą. Daugelyje vestuvinių žiedų modelių galima kombinuoti dvi spalvas. Tačiau net ir jei jūsų papuošalų dėžutėje dominuoja balto aukso juvelyrika, tai nereiškia, kad vestuvinius žiedus būtina prie jos derinti. Vestuvinis žiedas mūvimas kasdien kaip simbolinis aksesuaras, o visi kiti juvelyriniai dirbiniai nešiojami pagal nuotaiką ir progą. Dauguma vestuvinių žiedų yra tokio dizaino, kad dera prie bet kokio stiliaus juvelyrikos. Vestuviniai žiedai – ne tik papuošalas, bet ir meilės priesaikos simbolis, todėl neturi jokių griežtų derinimo taisyklių. Netgi nebūtina tarpusavyje derinti jaunosios bei jaunojo žiedų: jie gali būti visiškai skirtingų stilių.

 

Vestuviniai žiedai su briliantais? Vestuviniai žiedai su cirkoniais?

Vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų – vestuviniai žiedai su briliantais. Jie atrodo prabangiai, bet kartu yra ir klasikiniai. Žinoma, vestuviniai žiedai su briliantais šiek tiek brangesni, todėl vestuviniai žiedai su cirkoniais dažniausiai renkamiesi dėl finansinių sumetimų. Arba vestuviniai žiedai su cirkoniais renkamiesi, kai norima gausiai akmenukais nusagstytų žiedų.

Kadangi briliantų spindesys vis dėlto žavingesnis už  cirkonių, kai kurie vestuvininkai po kelerių metų cirkonius keičia briliantais. Neretai poros papuošia vestuvinius žiedus briliantais kiekvienų metinių ar vaiko gimimo progomis. Taip metams bėgant bemaž visas žiedas apjuosiamas briliantų juosta. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad daug briliantų nusėtus žiedus yra sudėtingiau padidinti ar pamažinti.

Įsigykite vestuvinių žiedų internetu

Vos keli mygtuko paspaudimai ir norimi vestuviniai žiedai jau Jūsų! Vestuviniai žiedai internetu – tai itin greitas ir paprastas pirkimo būdas. Kataloge rasite visą informaciją apie kiekvieno Jus dominančio žiedo dydį, storį, plotį ir kitus duomenis, todėl galėsite būti užtikrinti jog įsigysite tinkamus žiedus ir neprašausite pro šalį. Siuntimas nemokamas visoje Lietuvoje, kurjeris pristatys žiedus Jūsų nurodytu adresu. Esant poreikiui, žiedai gali būti grąžinti per 30 dienų.

Vestuviniai žiedai kaina

Pirmas daugeliui kylantis klausimas – kiek gi kainuoja vestuviniai žiedai? Kaina, kurią teks sumokėti už šį visam gyvenimui brangiausiu būsiantį simbolį, niekuomet nebus per didelė. Juk vestuvinis žiedas yra tai, ką perkame tik kartą gyvenime ir nešiojame visą likusį laiką! Vis dėlto, svarbu atsižvelgti ir į išlaidas, todėl pristatome įvairiems poreikiams tinkamus pasiūlymus. Mūsų siūlomų žiedų kataloge rasite pasirinkimų pačiomis įvairiausiomis kainomis – nuo pigesnių ir paprastesnių žiedų iki pačių brangiausių.
Autorinės teisės saugomos © kolje.lt