Žiedai

Žiedai mūvimi jau kelis tūkstančius metų, todėl iki šių dienų mėgstami įvairaus amžiaus moterų ir vyrų. Nenuostabu, nes žiedas – vienas iš kelių aksesuarų, kuris skirtas ne tik pasipuošti, bet ir gali rodyti tam tikrą žmogaus statusą. Sužadėtuvių žiedas ir vestuvinis žiedas žymi šeiminį įsipareigojimą, o monarchinėse valstybėse vis dar populiarūs valdžią rodantys žiedai. Prabangus žiedas neretai tampa ir iš kartos į kartą perduodama relikvija, todėl visuomet buvo svarbu investuoti į kokybišką, profesionaliai nukaldintą dirbinį. www.kolje.lt gali užtikrinti platų žiedų asortimentą, kurį galima pritaikyti pagal norimą metalą, reikiamą dydį bei pakoreguoti pagal kitus poreikius ir norus.
Skaityti daugiau

Vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai – patys populiariausi, nes juos vienodai dažnai mūvi tiek moterys, tiek vyrai, tai vienas svarbiausių vestuvių atributų. Nors iki šiol vyrauja klasikiniai vestuviniai žiedai, www.kolje.lt siūlo kur kas daugiau pasirinkimų, kad žiedą būtų galima pritaikyti konkrečiam žmogui su konkrečiais poreikiais. Norint ko nors modernesnio, galima rinktis kelių spalvų žiedą arba žiedą su raštu. Taip pat populiarūs žiedai su deimantu ar cirkoniu. Įprastai toks žiedas siūlomas moterims, o vyrams – priderintas be akmenukų. Tačiau vis dažniau ir vyrai renkasi savo vestuvinį žiedą puošti solidžiu briliantu. Nors pastaruoju metu derinti vyro ir moters žiedą nėra taip svarbu. Kur kas dažniau renkamasi derinti moterišką vestuvinį žiedą su sužadėtuvių žiedu.

Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai – tikras iššūkis vyrams, nes beveik išimtinai jiems tenka pasirinkti iš gausybės pasiūlymų. Įprastas sužadėtuvių žiedas yra su deimantu arba cirkoniu. Kertiniai dalykai, kuriuos būtina žinoti, prieš perkant žiedą: sužadėtinės pageidavimai, žiedo dydis, metalo spalva, turimas biudžetas. Akmenuko formą reikėtų prie rankos formos: putlesnėms rankoms su trumpais pirštais labiau tiks pailgi, rombo formos akmenukai, smulkioms rankoms – smulkus akmenukas, ilgiems pirštams – daugelis modelių. Prireikus žiedą padidinti ar sumažinti, www.kolje.lt meistrai tai nesunkiai padarys, jeigu žiedas bus iš aukso, su akmenukų juostele tą padaryti sudėtinga, bet dažniausiai įmanoma. Sužadėtuvių žiedai su cirkoniu, be abejo, pigesni, bet nereikėtų persistengti su akmenuko dydžiu ir turint bet kokį biudžetą pirmiausiai rinktis skoningą žiedą.

Vyriški ir moteriški žiedai

Žiedas – ir stiliaus detalė, todėl šalia vestuvinio ar sužadėtuvių žiedo neretai sublizga ir dar koks nors, šeimyninio statuso nežymintis žiedas. Jaunos merginos renkasi sidabrinius arba dažniausiai balto aukso žiedus. Moterys neretai stilių pagyvina žiedais su įvairiausių spalvų akmenimis, o www.kolje.lt siūlo išskirtinai moteriškus žiedus su perlais. „Koljė“ galite rasti juvelyrės Rūtos Domar kurta itin kolekcija, suteiksianti elegancijos bet kuriai moteriai. Taip pat moteriškų žiedų su kultivuotais upiniais perlais. Tuo tarpu vyrai šalia ar vietoj vestuvinio žiedo renkasi mūvėti masyvesnius vyriškus žiedus, suteikiančius daugiau solidumo. Neretai tokie žiedai vyrams dovanojami kokia nors ypatinga proga ir žymi tam tikrą socialinę brandą ar gyvenimo etapą.

Kaip išsirinkti žiedą www.kolje.lt svetainėje

Žiedas – vienas iš papuošalų, kuriuos prieš perkant norisi pasimatuoti gyvai, tačiau net fizinėje parduotuvėje radus patinkantį modelį, greičiausiai iš karto nebus reikiamo dydžio. Žiedą vis tiek reikės gaminti ir galutinis rezultatas bus matomas ne iškart. Todėl svarbu įsidėmėti kelis dalykus, praversiančius tiek fizinėje, tiek internetinėje parduotuvėje:

  • Žiedą galima rinktis iš įvairių metalų: raudono, geltono, balto aukso.
  • Interneto svetainės nuotraukose dėl kompiuterio raiškos nustatymo aukso spalva gali neatitikti realaus gaminio, todėl svarbu žinoti, kad baltas auksas panašus į sidabrą, geltonas – šiek tiek gelsvo atspalvio, raudonas – šiek tiek rausvo atspalvio.
  • Žiedo dydį gana paprasta pamatuoti atsispausdinus ir išsikirpus matuoklę. Taip pat liniuote pamatavus vidinę žiedo apimtį. Dar galima popieriaus juostele ar siūlu apvynioti pirštą ir nukirpus ar pažymėjus išmatuoti piršto apimtį. www.kolje.lt meistrai žiedą galės nesunkiai pamažinti ar padidinti, jei šis bus iš aukso ar sidabro.
  • Cirkonis pigesnis už deimantą, o deimanto kaina priklauso nuo jo skaidrumo. Tikslią kainą paskaičiuos www.kolje.lt konsultantai.
  • Beveik kiekvieno svetainėje www.kolje.lt esančio žiedo modelį galima pritaikyti pagal Jūsų pageidavimus.

Žiedų mūvėjimo taisyklės

Prieš renkantis žiedą, svarbu ne tik išsirinkti norimą modelį, metalo spavą ar dydį, bet ir žinoti tam tikras taisykles, kaip žiedą mūvėti. Jeigu jau turite kitų žiedų, jie turėtų būti suderinti tarpusavyje – bent jau iš tos paties metalo ir panašios vertės. Taip pat tiek moterims, tiek vyrams nerekomenduojama mūvėti daugiau kaip trijų žiedų vienu metu, idealu – po vieną žiedą ant kiekvienos rankos. Rinkdamiesi žiedą atsižvelkite į savo amžių, stilių ir plaštakos dydį bei formą. O jau išsirinkę – nemūvėkite žiedo naudodami chemines medžiagas, prireikus susidariusias nuosėdas ir deimantą nuvalykite specialiomis priemonėmis arba atsiųskite atnaujinti www.kolje.lt.
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-1258

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-1258

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.