Dizainerių papuošalai

„Koljė“ didžiuojamės savo dizainerės Rūtos Domar kurtomis profesionaliomis ir originaliomis kolekcijomis. Jas vertina ir jomis puošiasi mūsų brangūs klientai iš viso pasaulio. Vienetiniai, rankomis gaminti juvelyriniai dirbiniai, neeiliniai papuošalai, kurie jus puoš tiek kasdien, tiek įvairiomis progomis. Kviečiame pasižvalgyti ir išsirinkti sau labiausiai patinkantį ir tinkantį dirbinį, kuris gali tapti ir Jūsų amuletu bei kasdieniu palydovu. Kolekcijos apsaugotos užregistruotos ES patentu.

Skaityti daugiau

Kolekcija „Arkangelai“

Rūta visuomet domėjosi subtiliais pasauliais, skaitė ezoterinę bei dvasinę literatūrą. Kartą jai į rankas pateko Elizabeth Clare Prophet knyga „Kaip dirbti su Angelais“. Knygos turinys juvelyrikos dizainerę įkvėpė sukurti arkangelų kolekciją. Eksperimentų metu pirmasis rankose pasirodė Čamuelis – meilės arkangelas, vėliau sekė ir visas septynetas. Šiandien Rūta laiminga matydama, kad „Koljė“ meistrai arkangelus pagamina nepriekaištingai, o žmonės noriai juos dovanoja vieni kitiems linkėdami vieno ar kito angelo pakylėjimo. Verta paminėti, jog nuolat sulaukiame tikrų istorijų apie tai, jog Čamuelis pagaliau į gyvenimą pakvietė meilę, Rapolas padėjo greičiau pasveikti, Mykolas suteikė jėgų keisti karjeros kryptį...

Baby-kolje gintariniai karoliai vaikams

Gintarinių karolių kolekcija buvo sukurta pirmiausia galvojant apie mažuosius mūsų krašto piliečius, vaikus. Linkėta sveikatos: juk jau nuo seno žinomas teigiamas gintaro sudedamųjų dalių poveikis vaikų imuniteto stiprinimui bei dygstančių dantukų skausmo palengvinimui. Mąstyta apie gintaro tiesioginę bei netiesioginę prasmes Lietuvos identitete: gintaras šiltas, judrus bei skaidrus mineralas, jo krisle atsiveria pasauliai. Gintarą laikant delne iš kolektyvinės pasąmonės plaukia asociacijos siejančios gintarą su namais, su Lietuva. Asmeniškai trauka iš naujo susipažinti su gintaru Rūtai atsirado apsigyvenus Lietuvos pajūryje. Gintariniai karoliai vaikams, nuostabi ir originali dovana krikštynų, vaiko palankynų ar gimtadienio proga.

„Šulinukai“ sidabro ir odos apyrankės

Rūta pasakoja, kad idėjos „Šulinukai“ – gyvenimo vartai istorijos pradžios pėdsakai veda nuo traukinių stoties esančios Milane. Juvelyrikos dizainerės vaizduotę sužadino faktas, jog būtent čia susikerta daugybės žmonių keliai. Tarytum pradžios taškas, jie veda keliautojus skirtingomis kryptimis.
Pažvelgus atidžiau ji pastebėjo, kad stoties grindys tarsi žemėlapis nusėtas daugybe faktūrų: „kokios jos senos, numintos, įskilusios ir surūpėjusios, – tuomet pagalvojo Rūta, – ir kokios gražios!“ Vaizdavosi žmonės jose įspaudžiantys savo legendą tarsi iš Vislavos Šimborskos eilėraščio Meilė iš pirmo žvilgsnio:

 [ Žmonės ] Mano, kad jei vienas kito nepažinojo, 
tai tarp jų niekad nieko nevyko. 
O kaipgi tos gatvės, laiptai, koridoriai, 
kuriuose jie galėjo prasilenkti?

Judėdami į priekį visi mes turime šį tą bendro: lyg tie paviršiai įgauname subtilaus grožio ir švytėjimo, kaskart gyvenimui užmynus. Tačiau egzistuoja vienas objektas, kuris neleidžia eiti tiesia linija, kurio paisome ir stengiamės savaip aplenkti, žaismingai keičiant kursą. Tai– šulinys. Kiekvienoje šalyje, kiekviename mieste apstu šių vartų į paslaptingą, menkai pažįstamą anapusybę. Šulinukai yra lyg po kojomis plytinčios durys, nelyginant primenančios–GYVENK ŠIANDIEN, juk bet kurią minutę jos gali atsiverti ir kelionė bus baigta. Tad šios apyrankės mano kūryboje vaizduoja švytinčių sielų turiningą gyvenimą bei perteikia šiuolaikinės dinamiškos asmenybės pasaulėžiūrą ir estetikos suvokimą. Šių sidabro ir odos apyrankių skaičius ribotas.

Kuriant kolekciją „Šulinukai“ juvelyrikos dizainerei labai norėjosi spalvų bei urbanistinio efekto. Džiugu, kad tapytojas Marius Kavolis sutiko perkelti savo spalvų terapiją primenančius paveikslus ant apyrankių. Ši kolekcija ypatinga tuo, jog atkeliauja tiesiai iš Mariaus dirbtuvių. Kiekviena apyrankė vienetinė, rankų darbo abstraktaus meno detalė papildanti tiek kasdieninį, tiek laisvalaikio stilių.

Papuošalai su perlais kolekcija „Apkabink mane“

Auksiniai auskarai su perlais, žiedai su perlais, kaklo papuošalai su perlais. Ši papuošalų su perlais, kolekcija įprasmina moters virsmą ir brandą, kuri ateina gyvenime prisiimant skirtingus vaidmenis. Juvelyrikos dizainerė ieškojo simbolio šlovinančio moters prigimtį ir natūralu, jog juo tapo perlas. Rūtą sudomino perlo atsiradimo alegorija: moliuskas sukuria perlą, kuomet yra užpuolamas svetimkūnio, tuomet, išskirdamas perlamutrą, jis apglėbia smiltelę taip išsaugodamas gyvybę. Todėl perlas ir laikomas apsaugos, išlikimo bei atsparumo simboliu. Perlo išorė švelni bei patraukli kaip ir moters, o ir globojimas bei meilė nuo jos būties neatsiejami. Naujos kolekcijos papuošalai įprasmina perlo bei moters vienybę. Jie jausmingai apkabina pirštus, kaklą, ausis…Ir kužda apie stiprybę, ištikimybę bei nedalomą grožį.

Kolekcija „Sėklytė“ auksiniai pakabukai

Unikalūs savo forma auksiniai pakabukai, savyje talpinantys daugybę įvairių simbolių originali dovana krikštynoms, gimtadieniams.

Aš esu tavo svajonės sėklytė: gyvybės ir naujos pradžios simbolis.
Augink mane ir aš užaugsiu į stebuklų medį, o tavo svajonė taps realybe.

Kad išvysčiau saulę įveikiu didžiausias kliūtis, todėl tikėk manimi, nes aš - atkaklumas ir ištvermė.

Mano širdis iš gintaro, ji šilta ir švelni. Viskas tam, kad aš, svajonės sėklytė, užaugčiau brandindamas tikrąsias verybės: atsidavimą tėvynei bei šeimai.
Arba
Mano širdis – perlinė tai mažas pasaulis rankose ir visos galimybės. Viskas tam, kad aš svajonės sėklytė, užaugčiau ir pražysčiau kartu su Jūsų vidine laisve ir drąsa.

Autorinės teisės saugomos © kolje.lt