Vaikų papuošalai

Vaikų papuošalai

Vaikų papuošalai

Vaikų papuošalai – diskusinė tema, kaip ir viskas, kas susiję su vaikais. Vieni kategoriškai nusistatę prieš vaikų papuošalus, kiti savo atžalas puošia nuo gimimo. Vieniems vaikai tampa jų pačių stiliaus išraiška, kiti leidžia laisvai rinktis patiems vaikams. Tad kaip rasti tą aukso vidurį: tinkamą progą, tinkamą amžių ir tinkamą papuošalą?

Pirmieji auskarai

Į Lietuvą iš užjūrio atkeliavo mada pradurti ausis kūdikiams, tačiau ne visi gydytojai pritaria tokiam pasirinkimui. Visgi ir daugelis tėvų nusprendžia ausis verti tada, kai mergaitė pati apsisprendžia įžengti į suaugusiųjų pasaulį. Baigus kelis mėnesius nešioti gydomuosius auskarus, www.kolje.lt meistrai rekomenduoja rinktis raudono aukso prigludusius, lengvus auskarus. Tokie auskarai mažiausiai alergizuoja. Su prigludusiu auskaru judriam vaikui mažesnė tikimybė kur nors užkliūti. Lengvas auskaras bus patogus. Populiariausios progos mergaitėms dovanoti auksinius auskarus: penktasis, dešimtasis, penkioliktasis ar šešioliktasis gimtadieniai, krikštynos, pirmoji komunija.

Gintariniai karoliai

Gintariniai karoliai vaikams – ne tik unikalus papuošalas, bet ir naudingas sveikatai. Liaudies medicinoje jis nuo seno naudotas dantukų dygimo skausmui malšinti, taip pat kaip priešuždegiminė priemonė. Todėl ir šiuo metu populiariausia gintarinius karolius pirkti nuo gimimo iki mokyklos, tiek berniukams, tiek mergaitėms. www.kolje.lt gaminami karoliai – iš nešlifuoto, skirtingų formų gintaro, turinčio daugiausiai teigiamų savybių. Speciali karoliukų suvėrimo technologija užtikrina, kad netyčia nutraukus karolius, jie nepabirs. Visgi patys karoliai gaminami lengvi ir trumpi, taip apskritai sumažinant nutraukimo galimybę.

Krikštynų dovanos

Pati populiariausia www.kolje.lt siūloma krikštynų dovana – išskirtinė Rūtos Domar kurtų angelų pakabukų kolekcija. Kiekvienas angelas turi skirtingą reikšmę, todėl juos galima rinktis pagal tai, ko labiausiai linkima naujai užgimstančiam krikščioniui. Beje, angeliukai dovanojami ne tik vaikučiams, bet ir mamoms. Pagal galimą skirti biudžetą jie gali būti auksiniai arba sidabriniai, su cirkoniais arba su briliantais. Visi jie graviruojami pagal kliento pageidavimą. O visuose „Koljė“ salonuose galite rasti ir tradicinių krikštynų dovanų: graviruotų aukso luitelių, monetų ar sidabrinių šaukštelių.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt