Šaltojo metų sezono papuošalų tendencijos

Šaltojo metų sezono papuošalų tendencijos

Atėjus šaltajam metų sezonui, imame sluoksniuoti vis daugiau drabužių ir neretai papuošalai juose tiesiog pasimeta. Todėl nenuostabu, kad jau ne pirmąjį šaltąjį sezoną madingi ryškūs papuošalai, kurie nebūtų užgožti rūbų gausos. Tai masyvios grandinėlės, perlai, auksas ir sidabras.

Masyvūs papuošalai

Auksas ir sidabras iš tiesų madingas visais metų laikais, tačiau šaltuoju metų laiku siūloma atsisakyti lengvumo ir prie aprangos derinti masyvesnes grandinėles ant kaklo ar ant rankos. Kadangi šį sezoną taip pat madingi odiniai drabužiai, prie jų galima derinti sidabrinį pakabuką ant odinės virvelės. O norinčioms ypač išsiskirti labai tiks perlai, kurie pradėjo karaliauti ne tik šventiniame garderobe, bet ir kasdieniame įvaizdyje.

Visi mėlyni atspalviai

Prakalbus apie perlus, būtina paminėti, kad šį sezoną populiariausia mėlynos, žalios ir turkio atspalvių paletė. Visos vandenyno bangų spalvos! Tad iš vandenyno gelmių kilę perlai tikrai tiks įvairiais gyvenimo atvejais. Ypač turint omenyje, kad nors ilgą laiką perlai buvo nešiojami balti arba įvairių rausvų atspalvių, dabartinės tendencijos diktuoja rinktis kitas spalvas: KOLJĖ parduodamų perlų yra ir pilkšvos, ir melsvos, ir net juodos spalvų – puikiai pabrėš mėlynų atspalvių rūbus.

Papuošalų gausa

Kai rankinių imta nebederinti su batais, atrodė, kad ir papuošalų harmonija į kasdienį įvaizdį grįš negreitai. Visgi šį sezoną madinga papuošalų gausa, o labiausiai – papuošalų rinkiniai. KOLJĖ specialistai gali padėti suderinti auksinius arba sidabrinius auskarus, grandinėlę su pakabukų ir apyrankę. Arba tokį pat rinkinį norimo atspalvio perlų – kai atrodysite pritrenkiamai kiekviena detale, jokie žvarbūs orai bus nebaisūs.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt