Smaragdas. Smaragdo savybės. Kuo smaragdas unikalus.

Smaragdas. Smaragdo savybės. Kuo smaragdas unikalus.

Smaragdas

Smaragdas – Berilio šeimos akmuo. Pasižymi unikalia žalia spalva, plačiai vertinamas ir naudojamas juvelyrikoje. Smaragdai vertinami panašiai kaip ir briliantai. Žiūrima ar yra plika akimi matomų inkliuzų, ar pakankamai skaidriai praleidžia šviesą, taip pat dydis bei spalva. Smaragdų kainos svyruoja nuo keliasdešimties iki keliasdešimt tūkstančių eurų. Priklausomai nuo akmens savybių nedirbtinai užauginto, nekaitinto ir nedažyto smaragdo kaina, ne ką mažesnė už aukštos klasės brilianto.

Smaragdo savybės

Smaragdas unikalus akmuo apipintas legendomis ir pasakojimais. Tikima, kad smaragdas gali skilti idant įspėtų savo šeimininką apie gresiantį pavojų. Tikėta, kad moteris, turinti smaragdo auskarus, nugyvens ilgą ir laimingą gyvenimą bei turės puikią senatvę. Jau senovėje pastebėta unikalios smaragdo savybės. Smaragdas teigiamai veikia žmogaus psichiką, suteikią optimizmo, išlaisvina nuo įtampos, suteikia optimizmo. Vien žiūrėjimas į šį smaragdą, tarsi suteikia poilsio akims ir nervams. Manoma, kad šis akmuo yra globojamas Veneros, todėl laikomas motinystės, šeimos meilės sargu ir globėju. Žavi, spinduliuojanti smaragdo spalva suteikia jam didingumo ir ryškumo. Jis puikiai papuošia kiekvieną papuošalą.

www.kolje.lt gali pagaminti jūsų norimą papuošalą su smaragdu.Galime pagaminti vestuvinius žiedus su smaragdais. 

Taip pat galite užsisakyti bei įsigyti juvelyrikos su smaragdais Šiauliuose esančiose „Koljė“ parduotuvėse.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt