Sezoninės juvelyrinių dirbinių tendencijos

Sezoninės juvelyrinių dirbinių tendencijos

Jei mėgstate papuošalus ir dominatės vyraujančiomis juvelyrinių dirbinių tendencijomis, tikriausiai kiekvieną sezoną norisi atnaujinti savo papuošalų kolekciją ir papildyti ją kažkuo nauju. Vasarą dažniausiai norime puoštis vėsių ir gaivių atspalvių papuošalais, o žiemą – juvelyrika su žvilgančiais kristalais, žaismingai atspindinčiais šviesą.

Mados tendencijų kaita, lydinti visus keturis metų laikus – tai natūralių sezono vibracijų puoselėjimas ir džiugus įvairių stilių ir tonų pasirinkimo procesas ištisus metus. Taigi, norėdami palengvinti jūsų pasiruošimą kiekvienam naujam sezonui, siūlome dar kelis praktiškus patarimus.

Pavasaris

Pavasaris yra pats įdomiausias metų laikas, kai tolsta žiemos atgarsiai ir artėja šilta vasaros saulė. Atėjo laikas rinktis mėgstamą suknelę ir papuošalus bei ištrūkti iš jaukių namų ir leistis į keliones po įdomias vietas.

Pavasario papuošalai – tai gaivių bundančios gamtos spalvų ir žiedų įkvėpti raštai. Jei norite išsiskirti iš minios, galite pasipuošti žaismingais papuošalais, spalvingomis sluoksniuotomis apyrankėmis ir dideliais auskarais.

Papuošalų derinimas prie aprangos – madingas mados žaismas pavasario sezono metu. Galite rinktis minimalistinius papuošalus ar rožinio aukso grandinėlę su paprastu pakabuku, kad jie kontrastuotų su spalvinga pavasario apranga.

Vasara

Vasaros sezonas – tai saulės, šilumos ir spalvų vaivorykštė. Vasaros papuošalai turi suteikti įvaizdžiui gyvybingų vibracijų ir papildyti šio ypatingo sezono nuotaikas.

Tai lengvų suknelių ir bohemiškų papuošalų metas, kai norisi jaustis linksmai ir lengvai. Spalvingi brangakmeniai ir jūros įkvėpti papuošalai, pavyzdžiui, kriauklių vėriniai ir perlų papuošalų rinkiniai, yra kiekvieno vasaros garderobo pagrindas.

Laisvalaikiui galite rinktis karoliukų vėrinį ir apyrankę arba kriauklių vėrinį, derinamą prie ryškios vasariškos suknelės arba laisvalaikio palaidinės ir džinsų. O jeigu jūsų laukia įmantresnė proga, tuomet perlų arba perlamutro papuošalai galėtų būti geriausias vasaros papuošalų pasirinkimas. Svarbus vasaros aksesuarų elementas yra apyrankė, todėl prie savo aprangos priderinę didesnę apyrankę, savo įvaizdžiui suteiksite daugiau asmeniškumo ir elegancijos.

Ruduo

Ruduo – perėjimas nuo šiltos vasaros saulės prie vėsių orų. Laikas jaukiai įsisupti į megztus drabužius ir šalikus ir pradėti sluoksniuoti papuošalus.

Rudeniui rinkitės šiltesnio – bordo, oranžinio, tamsiai žalio ar klasikinio mėlyno – atspalvio papuošalus. Taip pat galite pasipuošti perlais ir ilgais karoliais, kurie tiks prie aukštakulnių ir švarkų.

Jei renkatės laisvalaikio stiliaus drabužius arba labai mėgstate gatvės drabužių madą, puoškitės stambia grandinėle ar apyranke, kad atrodytumėte drąsiai ir elegantiškai. Šiuos papuošalus galite sluoksniuoti su kitomis stiliaus detalėmis ir susikurti savo unikalų įvaizdį. Jei norite atrodyti oficialiau ar ruošiatės vakarėliui, rinkitės prie rudens aprangos derantį perlų vėrinį ir perlų auskarus ir atrodysite stilingai bei elegantiškai.

Žiema

Žiema gali būti nelengvas metas, jei esate ta, kuri mėgsta nuolat puoštis ir eksperimentuoti su papuošalais. Dėl megztinių, paltų, šalikų ir kepurių sluoksniavimo juvelyrinių dirbinių pasirinkimas yra ribotas, todėl gali tekti atsisakyti ir kai kurių papuošalų.

Taigi, žiemos papuošalai yra auskarai, kurie šiuo žvarbiu metų laiku gali tapti geriausiais jūsų draugais. Dideli auskarai neatsilieka nuo karščiausių žiemos mados tendencijų. Taip pat galite rinktis paprastus auskarus, jei norite, kad jie būtų patogūs ir netrukdytų.

Pagrindinis papuošalų kolekcijos elementas žiemą yra perlai. Niekas neprilygsta perlų papuošalų elegancijai ir prabangai. Rinkitės ilgą perlų vėrinį arba perlų auskarus, jei norite, kad papuošalai būtų minimalūs, bet elegantiški. Šventiniam ar vakarėlio įvaizdžiui sukurti galite rinktis krištolinius papuošalus, kurie žibės monotoniškoje žiemos sezono prieblandoje.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt