Rubinas. Brangakmenis rubinas ir jo savybės

Rubinas. Brangakmenis rubinas ir jo savybės

Rubinas, kaip brangakmenis.

Rubinas – brangakmenis, pasižymintis raudona spalva, kuriam tokį atspalvį suteikia chromo priemaišos. Rubinai, panašiai kaip ir briliantai vertinami pagal švarumą bei skaidrumą. Rubiną kaitinant vidaus nešvarumus galima paslėpti, nekaitinti, skaidrūs rubinai gali turėti ne ką mažesnę ar net didesnę vertę nei briliantai.

Rubino savybės.

Nuo seno rubinai naudoti papuošti juvelyrinius dirbinius. Dėl savo atspalvio blizgesio ir kietumo (kietumo skalėje užimą 9 vietą). Valdovų karūnos, spektrai budavo inkrustuojami rubinais. Ne veltui iki šių dienų išlikęs požiūris, kad rubinas tinkamas akmuo aukštas pareigas užimantiems žmonės, taip pat siekiantiems vadovavimo, lyderystės. Tikima, kad rubinas, kaip akmuo turi tikrai unikalių savybių. Jis padeda apsisaugoti nuo negatyvių minčių, padedą išvengti gero nelinkinčių draugų, neištikimybių, košmariškų sapnų. Ugdo lyderius, suteikia pasitikėjimo savimi. Dėl savo stiprumo ir skleidžiamos jėgos, nelabai rekomenduojamas žmonėms, kurie sunkiai suvaldo pyktį, nes šis akmuo suteikia žmogui galios ir egocentrizmo visomis prasmėmis. Rubinas, kaip akmuo yra tonizuojantis ir aktyvuojantis, kaip ir raudona spalva apskritai. Kaip akmuo jis rekomenduojamas nešioti žmonėms, kurių kraujo spaudimas yra į žemesnę pusę. Manoma, kad rubinas turi teigiamos įtakos sergant anemija, paralyžiumi, gripu.

Rubinas ir choroskopas.

Koks akmuo tinkamas pagal choroskopą. Gamtoje raudona spalva reiškią gyvybę, energiją. Avinas - būtent tas choroskopas, kuriam tinkamiausia raudona spalva tuo pačiu ir rubinas. Manoma, kad rubinas žmonėms su Vėžio, Žuvies bei Skorpiono zodiaku, gali atnešti didžiąją meilę. Tačiau tuo pačiu atnešti didžiulį skausmą ir kančias. Bet ar neverta surizikuoti ir su šio akmens pagalba surasti savo tikrąją meilę? Taip pat rubinas kaip akmuo labai tinkamas ožiaragiams bei vėžiams.

"Koljė" juvelyrai gali jums pagaminti norimą juvelyrinį dirbinį su rubinu. Galime pagaminti vestuvinius žiedus su rubinais. Siunčiame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat platus juvelyrinių dirbinių, su įvairias brangakmeniais pasirinkimas, "Koljė" salonuose Šiauliuose.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt