Praktiški patarimai, kaip suderinti vestuvinį žiedą su sužadėtuvių žiedu

Praktiški patarimai, kaip suderinti vestuvinį žiedą su sužadėtuvių žiedu

Šiandien mes aptarsime tai, kaip užtikrinti, kad jūsų vestuvinis žiedas ir sužadėtuvių žiedas vienas kitą papildytų! Kai ieškote tobulo vestuvinio žiedo, reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių - į tai, kokį įvaizdį siekiate sukurti, kokį žiedą nešios jūsų partneris, ir, žinoma, į tai, kokią pinigų sumą galite išleisti. Sužadėtuvių žiedą ir vestuvinį žiedą galima pirkti vienu metu. Siūlome jums praktiškų patarimų apie vestuvinio ir sužadėtuvių žiedo derinimą, kuriuose tikrai rasite dėmesio vertų idėjų.

Nuo ko turėtumėte pradėti?

Prieš rinkdamiesi vestuvinį žiedą, su sužadėtuvių žiedu pasimatuokite įvairius žiedus, kad suprastumėte, kas jums patinka, ir kas ne. Būkite atviri. Prie sudėtingesnio dizaino sužadėtuvių žiedo gali puikiai derėti paprastas žiedas. Žiūrint į vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus atskirai, sunku susidaryti teisingą įspūdį. Norėdami įvertinti bendrą vaizdą, turite vestuvinį žiedą matyti ant piršto kartu su sužadėtuvių žiedu.

Jeigu jūsų sužadėtuvių žiedas jus tenkina – gal verta grįžti pas jį gaminusį juvelyrą ir apžiūrėti jo siūlomų vestuvinių žiedų kolekciją arba pasidomėti vestuvinių žiedų gamyba pagal užsakymą. Kas žino – gal jie jau turi specialiai sukurtą vestuvinį žiedą, kuris tiks prie jūsų sužadėtuvių žiedo.

Dizaino derinimas

Vadovaujantis tradiciniu požiūriu, vestuvinio žiedo plotį verta suderinti su sužadėtuvių žiedo pločiu, ypač jei norite, kad abu žiedai ant rankos atrodytų tvarkingai ir sukurtų vientisą įspūdį. Tačiau iš tikrųjų nėra jokių taisyklių, kaip glaudžiai vestuvinis žiedas turėtų derėti prie sužadėtuvių žiedo. Vieniems patinka idealiai suderintas žiedų komplektas, o kiti nori žaismingai derinti kontrastingus metalus, deimantų formas, tekstūras ir žiedų plotį. 

Tauriojo metalo spalva

Jei nenorite pernelyg drąsaus varianto, išlaikykite vienodą vestuvinio žiedo ir sužadėtuvių žiedo tauriųjų metalų spalvą - geltonojo aukso su geltonuoju auksu, platinos su platina ir kt. O jeigu jums svarbi kaina, galite derinti žiedus, pavyzdžiui, sidabrą ar paladį su baltuoju auksu. Nepamirškite, kad ateityje savo vestuvinį žiedą visuomet galėsite atnaujinti!

Vestuvinių žiedų stiliai ir tipai 

Kai apsispręsite, ar norite, kad vestuvinis žiedas būtų lygus, ir pasirinkę taurųjį metalą, kitas žingsnis - pasirinkti vestuvinio žiedo stilių. Penkios labiausiai paplitusios vestuvinių žiedų rūšys yra šios: klasikinis, kontūrinis, su įpjovomis ir su unikaliais deimantų akcentais. 

  • Klasikiniai vestuviniai žiedai – tai amžinas ir visada madingas pasirinkimas. Nesvarbu, ar tai būtų vientisa tauriojo metalo juosta, ar klasikinis deimantinis amžinybę simbolizuojantis žiedas, klasikinio dizaino vestuviniai žiedai lengvai dera su daugeliu sužadėtuvių žiedų ir greičiausiai bus puikiai vienas prie kito prigludę.
  • Kontūriniai vestuviniai žiedai unikaliai „apkabina“ sužadėtuvių žiedą ir ypač gerai dera su sužadėtuvių žiedais, kuriuose yra inkrustuoti įmantrios formos deimantai.
  • Kitaip nei kontūriniai vestuviniai žiedai, rantytas vestuvinis žiedas yra tiesus, bet turi įpjovą, kurios pagalba abu žiedai priglunda vienas prie kito, susijungdami dėlionės detalės.
  • Vestuviniai žiedai su unikaliais deimantų akcentais yra elegantiškas ir išskirtinis pasirinkimas. Jei sužadėtuvių žiedui pasirinkote klasikinį stilių, unikalus vestuvinis žiedas su deimantiniais akcentais gali būti jūsų proga suteikti daugiau asmeniškumo savo vestuviniam rinkiniui.

Geriausi sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų deriniai pagal deimanto formą 

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte keletą patarimų apie vestuvinių žiedų derinimą atsižvelgiant į sužadėtuvių žieduose inkrustuotų deimantų formą.

Apvalios formos deimantas

Tai labiausiai paplitusi ir turbūt universaliausia sužadėtuvių žiedo centrinio akmens forma. Apvalūs deimantai puikiai dera su įvairiausiais vestuviniais žiedais – tiek klasikiniais vestuviniais žiedais, tiek žiedais su įmantrių formų deimantais. 

Princesės formos deimantas  

Princesės formos deimantas išsiskiria unikaliu spindesiu ir blizgesiu. Šias savybes puikiai papildo vestuvinis žiedas su apvaliais deimantais ir klasikinio dizaino stiliai. 

Pagalvėlės formos deimantas

Pagalvėlės formos deimantai puikiai dera su panašių formų akmenimis, inkrustuotais į vestuvinį žiedą. Tačiau lygiai taip pat galima rinktis ir klasikinį vestuvinį žiedą.

Smaragdo formos deimantas

Smaragdo formos deimantas pasižymi santūresniu spindesiu nei kitų formų deimantai. Kad sužadėtuvių žiedas su smaragdo formos deimantu būtų dar ryškesnis, galite jį derinti su vestuviniu žiedu, kuriame inkrustuoti apvalūs ar kitų, pvz., ovalo ar markizės formos deimantai.

Markizės formos deimantas

Markizės formos deimantas yra išlenktos, pailgos formos. Išskirtinį jo siluetą puikiai išryškina kontūrinio tipo vestuvinis žiedas. 

Ovalo formos deimantas

Ovalūs centriniai akmenys lengvai dera prie daugelio vestuvinių žiedų stilių. Ovalų deimantinį sužadėtuvių žiedą galite derinti prie vestuvinio žiedo su įmantrios formos deimantų akcentais, kad vestuvinis žiedas atrodytų unikaliai ir išryškintų ovalo formos spindesį. 

Pabaigai

Jei turite klausimų, kaip pasirinkti tokį vestuvinį žiedą, kuris geriausiai derėtų prie jūsų sužadėtuvių žiedo, visada galite kreiptis į mus ir mes padėsime jums lengviau pasirinkti tobulą derinį!Autorinės teisės saugomos © kolje.lt