Vasaros papuošalų tendencijos

Vasaros papuošalų tendencijos

Trys vasaros papuošalų rekomendacijos moterims

Vasara – kelionių metas, o norint sutilpti į lagaminą, reikia viską gerai apsvarstyti. Su papuošalais didelių keblumų nekils, jei žinosite keletą auksinių taisyklių. Poilsiauti keliaukite tik su pačiais patogiausiais papuošalais, kurių nerizikuotumėte pamesti. Papuošalų nešiokite minimaliai ir rinkitės tik tokius, kurie netrukdytų tolygiai įdegti, kaip pavyzdžiui, storesnė apyrankė. Ir, žinoma, rinkitės kuo universalesnius juvelyrinius dirbinius.

Lengva auksinė grandinėlė ir pakabukas

Vasarą akivaizdžiai padaugėja auksinių papuošalų paklausa, nes auksas labiausiai iš visų metalų tinka prie odos įdegio. Lengva auksinė grandinėlė ir pakabukas tobulai tiks ant saulės nubučiuoto kaklo. Be to, ji tiks prie visų drabužių, todėl nereikės krūvos papuošalų skirtingiems stiliams. O jeigu visgi norisi ryškesnio akcento – galima derinti kelias auksines grandinėles.

Auksiniai auskarai

Itin paprasta priderinti ir auksinius auskarus-žiedus. Nepretenzingi auskarai, viena vertus, tiks prie bet kokio garderobo. Kita vertus, bus pakankamai ryškus stiliaus aksesuaras. Žinoma, į paplūdimį galima rinktis ir prie ausies prigludusius auksinius auskarus, sukuriančius visišką komfortą. Be to, vasarą maudantis įvairiuose vandens telkiniuose, auksiniai auskarai apsaugos ausis nuo galimų infekcijų.

Perlinių papuošalų rinkinys

Nors auksas tinka bet kokia proga, pravartu į atostogų krepšį įsidėti perlų rinkinį ypatingoms šventėms. Perlai tiesiog alsuoja vasara ir vandens jėga, todėl taps svarbiausiu vasariškos šventės akcentu. Be to, šviesūs perlai sukurs nuostabų kontrastą su rusva nuo įdegio oda, tiek renkantis visą rinkinį – perlų vėrinį, apyrankę ar auskarus, tiek bet kurį vieną iš šių papuošalų.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt