Kalėdos – piršlybų metas

Kalėdos – piršlybų metas

Kalėdos – antras populiariausias piršlybų metas po Valentino dienos. Ši krikščioniška šventė ypač populiari tarp tų, kurie meilės įžadus ketina duoti bažnyčioje. Ir kol būsimoji sužadėtinė panirusi į šventinius rūpesčius, jos draugui taip pat tenka nemenkas iššūkis – pasirūpinti žiedu ir apgalvoti visas piršlybų aplinkybes.

ŽIEDAS, be abejo, yra vienas svarbiausių piršlybų akcentų. Apie jį pradėti galvoti reikia kaip įmanoma anksčiau, nes retai kada pavyksta iš karto gauti tobulą norimo dydžio sužadėtuvių žiedą, todėl jį prisieina gaminti. O gamyba šiuo šventiniu ir karantininiu laikotarpiu gali trukti net iki 3 savaičių.

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti būsimos sužadėtinės žiedo dydį, numanyti jos lūkesčius, kokio spalvos aukso žiedas tiks prie jos jau nešiojamų papuošalų. Tada įsivertinti savo biudžetą: ar pirksite žiedą su deimantu, cirkoniu ar visai be akutės?

O kai žiedą patikėsite meistrui, verta apgalvoti kitus niuansus. Labai svarbu iš anksto numatyti piršlybų VIETĄ. Pirmiausia įsivertinkite, ar būsimoji sužadėtinė „Taip“ norėtų ištarti stebint giminaičiams, ar intymioje aplinkoje būnant tik dviese. Ar piršitės prie centrinės eglės, ar prie vaišių stalo?

Per filmus piršlybos prie stalo gana dažnas atvejis: štai žiedas įmerkiamas į šampaną ar įkepamas į pyragėlį ir valgydama mergina žiedą praryja arba nepraryja. Visgi rekomenduotume nekartoti šio komedijų scenarijaus, nes, visų pirma, tauriųjų metalų ir deimantų sąlytis su maistu nėra labai sveikintinas ir vargu, ar ištraukus žiedą iš pyragėlio jis spindėtų gražiausios spalvomis.

Todėl svarbu apgalvoti ir žiedo įteikimo APLINKYBES. Žinoma, dažniausiai vyrai jį ištraukia tiesiog iš kišenės, bet peršantis per Kalėdas galima būti ir kur kas kūrybiškesniems. Galima piršlybų žiedelį supakuoti kaip Kalėdų dovaną ir pakišti po eglute. Galima pačiam apsirengti Kalėdų seneliu ir jį įteikti. O galima net įmontuoti į kokį Kalėdų eglutės žaisliuką.

Tad Kalėdos gali tapti ne tik gražia data piršlyboms, bet ir išskirtinėmis aplinkybėmis. Belieka suskubti pasirūpinti žiedu.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt