Kaip skirtingoms progoms pasirinkti tinkamus papuošalus

Kaip skirtingoms progoms pasirinkti tinkamus papuošalus

Tikriausiai pasipuošusios trumpu sijonėliu į vestuves neitumėte? Papuošalus taip pat reikia rinktis apgalvotai. Kiekvienai progai egzistuoja tam tikras aprangos kodas, kuris apima ir papuošalus. Pasirinkusios tinkamus papuošalus pagal aprangą ir progą, galite visiškai pakeisti savo stilių. Papuošalai papildys jūsų išvaizdą ir leis atrodyti unikaliai ir stilingai, todėl verta sužinoti, kaip pasirinkti tinkamus papuošalus įvairioms progoms.

Papuošalai kasdienai

Kai kurie papuošalai tinka prie įvairios aprangos, kurią dėvite. Paprastai tai būna sentimentalūs papuošalai, pavyzdžiui, šeimos paveldas, vestuviniai žiedai arba subtilus mylimo žmogaus padovanotas vėrinys. Šie juvelyriniai dirbiniai subtiliai praturtina jūsų asmeninį stilių. Nors tokie kasdieniai papuošalai papildo kiekvieną aprangą, būtų idealu, jeigu jie atitiktų ir jūsų odos atspalvį. Auksiniai papuošalai puikiai dera prie šiltesnių odos atspalvių, o sidabro arba rožinio aukso papuošalai rekomenduojami moterims, kurių oda yra šaltesnių atspalvių.

Papuošalai merginų vakarėliui

Merginų vakarėlis gali būti puiki proga susikurti žaismingą įvaizdį, pasirinkus tinkamus papuošalus. Tai tinkamas laikas eksperimentuoti. Galima rinktis vietinėje parduotuvėje pirktus mėgstamus blizgančius papuošalus, kelių vėrinių derinį juos sluoksniuojant, įdomius auskarus, kelias ryškias apyrankes arba išskirtinį vėrinį, pabrėžiantį įvaizdį.

Papuošalai pasimatymui

Išsirinkti papuošalus pasimatymo vakarui nėra taip paprasta. Tikslas – padaryti įspūdį ir kartu neparodyti, kad per daug stengėtės. Papuošalai tinka kiekvienam pasimatymui. Skoningi papuošalai pabrėš jūsų mėgstamus bruožus ir išryškės silpnai apšviestame restorane žvakių šviesoje. Dailūs kabantys auskarai įrėmins jūsų veidą ir atkreips dėmesį į akis. Subtilus vėrinys akcentuos iškirptę ir raktikaulius. Šį įvaizdį papildys ir paprasti žiedai bei apyrankės, tik nereikia perlenkti lazdos – juk pagrindinis dėmesys turi būti sutelktas tik į jus!

Atsitiktiniai arba dienos susitikimai

Prie laisvalaikio džinsų ir marškinėlių derinkite stambius auskarus, sluoksniuokite žiedus ar apyrankes ir 2 ar 3 vėrinius. Pabandykite eksperimentuoti su skirtingų stilių ir ilgio grandinėlėmis.

Papuošalai ypatingai progai ar vakarėliui

Ypatingai progai ar vakarėliui papuošalus reikėtų rinktis jau apsisprendus, kokią suknelę vilkėsite, kad papuošalai derėtų prie jos iškirptės arba rankovių. Tinkamą vėrinį rinkitės pagal drabužio iškirptę. Prie jo derinkite apyrankę ir žiedą, kad sukurtumėte išbaigtą įvaizdį.

Papuošalai darbe

Prie darbo aprangos derindamos papuošalus suteiksite savo įvaizdžiui asmeniškumo. Geriausia, kad jie būtų santūrūs, subtilūs ir netrukdytų nei jums, nei kolegoms. Venkite skambančių ar kabančių apyrankių, kurios atitrauks dėmesį nuo darbo. Vietoje jų rinkitės paprastus ir kuklius pakabukus, auskarus (auskarus su kabučiais arba lankelius) ir žiedus. Kūrybiškose darbo vietose galite sau leisti šiek tiek daugiau eksperimentuoti su aksesuarais. Jei dalyvaujate biuro vakarėlyje, papildykite savo įvaizdį elegantiškais ir stilingais papuošalais, išryškinančiais išvaizdą ir leidžiančiais išsiskirti iš minios.

Papuošalai pagal sezoną

Metų laikai yra labai svarbūs madai ir jos tendencijų kaitai. Norint neatsilikti nuo naujausios mados ir išsiskirti, stilių reikia keisti pagal sezoną. Gėlės ir spalvingi papuošalai tinka pavasariui ir vasarai, o lapų motyvai ir vienspalviai, pavyzdžiui, perlų papuošalai – žiemai ir rudeniui.

Dovanojami papuošalai

Moterys mėgsta papuošalus. Nieko nėra įdomesnio ir vertingesnio už įvairiausių papuošalų kolekciją papuošalų dėžutėje. Jei ieškote vertingos ir naudingos dovanos moterims su dideliu biudžetu, kuri jos kolekcijoje išliktų ilgus metus, nustebinkite ją puikiai pagamintų madingų papuošalų rinkiniu.

Tikimės, kad jums pavyks sukurti tobulą stilių visoms jūsų laukiančioms progoms. Kiekviena iš jūsų neabejotinai turi puikių suknelių ir kitų originalių aprangos detalių, tačiau juvelyriniai dirbiniai turi galią suteikti jūsų įvaizdžiui unikalumo ir padėti išsiskirti iš minios.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt