Juvelyrikos stereotipai ir kodėl verta juos sulaužyti

Juvelyrikos stereotipai ir kodėl verta juos sulaužyti
  1. Juvelyrika – asmens vizitinė kortelė, todėl nuolat ta pati

Neabejotinai, juvelyrika – žmogaus vizitinė kortelė, tačiau ar dėl to turi būti nuobodi? Neretai matome vis skirtingas rūbų variacijas ir vis tuos pačius auskarus, pakabuką ar apyrankę. Bet šiuolaikinės tendencijos diktuoja ką kita. Pirma, be paliovos nešiojamas papuošalas nuolat dėvisi. Dažnai visai be reikalo žmonės net miega su mėgstamais dirbiniais. O tai ne į naudą nei auksui, nei sidabrui. Iš tiesų reikėtų išsiugdyti įprotį kas rytą atsikėlus išsirinkti prie tos dienos garderobo ir nuotaikos tinkamus papuošalus. Kelias dienas vis renkatės tą patį? Puiku, turite tikrai mėgstamą ir universalų papuošalą, bet nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti ką nors nauja.

  1. Auksas ir sidabras dera tik su... auksu ir sidabru

Tai dar vienas dažnas stereotipas: štai turiu vieną mėgstamą auksinį ar sidabrinį pakabutį ir vienintelę jam tinkančią grandinėlę. Bet iš tiesų pakabukus galite verti ir ant odos, ir net ant šiuo metu tokio populiaraus raudono siūlo. Nešioti ant rankos ar ant kaklo. Sluoksniuoti grandinėles ir apyrankes. Taip išbandysite visai kitą stilių ir auksas ar sidabras sužėrės naujomis spalvomis.

  1. Juvelyrika skirta dovanoti, o ne pirkti sau

Juvelyriniai dirbiniai – visų laikų populiariausia dovana. Bet kodėl kitas žmogus turi nuspręsti, kas jums geriausiai tinka? Be abejo, tokiais atvejais neretai gelbsti dovanų čekiai. Bet vis dažniau moterys, nejausdamos progos spaudimo, eina pirkti sau gėlių. Tad kodėl neužsukus ir naujo papuošalo? Juvelyrika palyginti nebėra tokia brangi, nedidelis sidabrinis ar auksinis žiedelis, pakabukas ar auskarai gali būti puiki dovana sau už gerą nuotaiką šiandien.

  1. Aukso ir sidabro gaminiai visur vienodi, skiriasi tik kainos

Tik nereikėtų apsigauti ir ieškoti pačių pigiausių alternatyvų. Į Lietuvos rinką plūsta sidabriniai ir net auksiniai gaminiai iš Kinijos, kurių tikrą prabą ir kokybę eiliniam pirkėjui nustatyti gana sunku. Lietuvoje gaminami aukso ir sidabro gaminiai atitinka kur kas aukštesnius reikalavimus. Be to, kiniški dirbiniai pasižymi nepatvariais sujungimais ir užsegimais, yra pigūs ir ganėtinai neilgaamžiai. Greitai pakeičia spalvą ir dažnai yra net neremontuotini. Norintiems tvaraus dirbinio, siūlome rinktis Lietuvoje gamintus dirbinius: KOLJĖ meistrai turi sukaupę dešimtmečių patirtį, kurią sudeda į kiekvieną mažiausią juvelyrinio dirbinio detalę.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt