Sveikatos juvelyrika

Sveikatos juvelyrika

Juvelyrika ne tik grožiui, bet ir sveikatai

Kai subjūra oras, ima sparčiau plisti ne tik koronavirusas, bet ir įvairūs kiti virusai. Norėdami jų išvengti, žmonės griebiasi visokiausių apsaugos priemonių. Jeigu esate vienas iš jų – verta pagalvoti ir apie saugančią juvelyriką. Jeigu dėl kaukių grožio dar galima pasiginčyti, tai juvelyrika gali tapti itin stilingu imuniteto stiprinimo aksesuaru.

Gintariniai papuošalai

Pirmiausia vertėtų pasižvalgyti į medžiagas, turinčias antiseptinių savybių – gintaro ir sidabro dirbinius. Gintaru gydoma ir saugomasi nuo ligų jau apie 2500 metų. Šiuolaikinė medicina patvirtino, kad jis turi priešuždegiminių savybių ir naikina bakterijas, mažina nugaros, galvos, raumenų, dantų, pilvo skausmus. Todėl nieko keista, kad daugybė mamų savo vaikus į darželį ir mokyklą palydėjo papuoštus gintariniais karoliais.

Sidabriniai papuošalai

Tuo tarpu sidabriniai papuošalai gali padėti apsisaugoti nuo uždegimų, stiprina imuninę sistemą, naikina patogeninius mikroorganizmus. Be to, sidabras puikiai tinka sąlyčiui su maistu, nenuostabu, kad anksčiau valgyta iš sidabrinių indų. O mūsų dienomis kasdienis sidabrinis šaukštelis medaus gali padaryti tikrus stebuklus imuninei sistemai!

Papuošalai-amuletai

O jeigu ir šitų priemonių pasirodytų per maža – „Koljė“ siūlo atkreipti dėmesį į ypatingą pakabukų angelų kolekciją. Tai pakabukai-amuletai, padedantys kuriuo nors žmogui reikiamu atveju. Tad jeigu norite apsisaugoti nuo ligų, puikiausiai tiks archangelas Rapolas – žmogaus fizinės sveikatos globėjas, gydantis ligonius ir padedantis apsisaugoti nuo ligų. Be to, galite rinktis sidabrinį Rapolą ir nušauti tu zuikius vienu šūviu.

Būkite sveiki ir stilingi!Autorinės teisės saugomos © kolje.lt