Kaip sutikti Metalinį Jautį, kad metai būtų sėkmingi?

Kaip sutikti Metalinį Jautį, kad metai būtų sėkmingi?

Nors didžiausias metų šventes šiemet daugelis sutiks kitaip, žmonės nelinkę atsisakyti įprastų šventinių patiekalų ir puošnios aprangos – juk tokiomis mažomis detalėmis kuriama pakili nuotaika. Be to, apranga ir papuošalai sutinkant Naujuosius svarbūs ir astrologiškai: sakoma, kad tinkamai pasipuošus galima prisišaukti sėkmę visiems metams. O jeigu ne – tai bent jau pataikysite į šventines aksesuarų tendencijas.

2021-ieji bus Metalinio Jaučio metai, todėl ne tik sutinkant Naujuosius, bet ir visus metus turėtų būti nešiojami auksiniai ar sidabriniai minimalistiniai, praktiški papuošalai. Be to, įprasta tokio gyvūno metus sutikti pasidabinus ir odine detale. KOLJĖ siūlomas šventinis trejetas:

  1. Vyriškos urbanistinio stiliaus odinės apyrankės su sidabrine detale – vienas akcentas visiems Metalinio Jaučio poreikiams.
  2. Visada populiarūs švenčiant Naujuosius metus – pakabukai su zodiako ženklais. 2021-aisiais Jautis tiks visiems.
  3. Naujoji raidelių kolekcija iš sidabro ar aukso. Praktiška tuo, kad sidabrines raideles galima nešioti tiek ant grandinėlės, tiek ant odinės virvelės.

Kadangi rekomenduojamas minimalizmas, o ir švenčiant kuklioje kompanijoje nebūtina išskirtinai žėrėti, šių papuošalų nereikėtų užgožti kitais aksesuarais, o 2021-uosius sutikti pasidabinus nedideliais, bet kokybiškais aksesuarais.Autorinės teisės saugomos © kolje.lt