Niekada neišsenkanti kalėdinių dovanų vyrams idėja

Niekada neišsenkanti kalėdinių dovanų vyrams idėja

Atrodo, moterims galime sugalvoti šimtus dovanų: visokių formų, dydžių ir kainų. Bet vos tik kalba pasisuka apie vyrus, idėjos išsenka: tą dovanojau pernai, o aną – per gimtadienį. Laimei, šis dėsnis negalioja juvelyrikai: juk tai tokia organiška sritis, kad visada rasi ką nors naujo. Ir mitas, kad vyrams nereikia arbe reikia mažai juvelyrinių dirbinių: stilingi aksesuarai gali pagyvinti bet kokį įvaizdį.

O rinktis iš tiesų yra iš ko. Niekada neprašausite su apyranke. Priklausomai nuo stiliaus, galima rinktis auksinę ar sidabrinę apyrankę. Jos storį rinkite pagal vyro riešo apimtį: kuo putlesnė ranka, tuo stambesnė apyrankė geriau žiūrėsis.

O kone visiems tiks urbanistinė odinė apyrankė su sidabrine detale, primenančia laikrodį. Tarsi raginanti lenkti kliūtis ir veikti.

Taip pat dabar labai populiarios raudonos virvelės ant riešo. Joms pagyvinti galima pritaikyti kokį nors aksesuarą: vardo raidę, angeliuką ar kokį nors amuletą. Poroje nešiojamės virvelės gali turėti tokį pat arba individualų pakabuką.

Taip pat vis dar mėgstama dovana – auksinės ar sidabrinės grandinėlės. Jų pasirinkimo principas toks pat, kaip apyrankės: kuo stambesnis kaklas, tuo stambesnės grandinėlės reikėtų.

Žiedus vyrams populiaru dovanoti ir šv.Kalėdoms. Nors tradiciškai žiedą dovanoti vyrui dažniausiai renkamasi kitomis progomis, ne per Kalėdas: kokiai nors ypatingai šventei ar pasiekimui pažymėti.

Be abejo, yra vyrų, turinčių išskirtinį skonį juvelyrikai, todėl tokiu atveju pravers dovanų kuponas, kurį galima itin šventiškai įpakuoti ir įkomponuoti po egle.

Ir, žinoma, nepamirškite, kad beveik kiekvieną juvelyrinį dirbinį galima personalizuoti jį išgraviruojant – tokia dovana bus ir stilinga, ir prasminga!Autorinės teisės saugomos © kolje.lt