Karantinas – ne kliūtis padovanoti geriausias dovanas

Karantinas – ne kliūtis padovanoti geriausias dovanas

Karantinas ir parduotuvių uždarymas prieš pat Kalėdas ne juokais sujaukė daugelio planus. Kol vieni džiaugiasi išvengę pirkimo vajaus, nes nebus galimybės susitikti su visais artimaisiais, kiti laužo galvas, kaip per trumpą laiką ne tik sugalvoti dovaną, bet ir spėti ją pristatyti. Tad siūlome ilgiau nebedelsti ir pasinaudoti mūsų patarimais.

Daugelio ypač vertinama dovana – rankų darbo, bet tokiems užsakymams reikia laiko. Laimei, KOLJĖ viskuo pasirūpino iš anksto, todėl galite įsigyti įvairiausių jau pagamintų rankų darbo papuošalų. Tai tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams tiksiantys sidabriniai ar auksiniai pakabukai, įvairūs amuletai, gintariniai karoliai vaikams, apyrankės vyrams, auskarai moterims, perlų rinkiniai...

Nors viską norisi pamatyti ir pačiupinėti gyvai, dabar tenka rinktis alternatyvą pirkti internetu. Atkreipkite dėmesį, kokie dydžiai, metalas ir svoris nurodomi prie kiekvieno gaminio – taip lengviau įsivaizduosite konkretų gaminį. Be to, turėkite omenyje, kad kompiuterio ekranas gali neatvaizduoti tikro vaizdo. Todėl kilus klausimų, visada galite pasitarti su konsultantais. O visada pasiteisinantis sprendimas – dovanų kuponas pasirinktai sumai elegantiškame vokelyje.

Tad kaip visgi suspėti laiku? Viena iš greičiausių išeičių – siųsti dovaną tiesiai artimojo adresu. Bet kaip padaryti, kad ji atrodytų reprezentatyvi be Jūsų įsikišimo? Apie tai irgi pagalvota: visi dizainerių papuošalai pakuojami žaviose dėžutėse su prasmingais žodžiais arba galima rinktis kitas papuošalų dėžutes. Tad tokia dovana – iš karto po eglute.

Dovanas artimiesiems galite siųsti autobusų siuntomis iki pat šv. Kalėdų. O jeigu gyvenate Šiauliuose, šiame mieste veikia KOLJĖ užsakymų atsiėmimo punktas, adresu Vilniaus 168 (Vilniaus ir Dvaro g. kampas Šiauliuose).Autorinės teisės saugomos © kolje.lt