Aukso spalva

Aukso spalva

Lietuvoje populiariausia rausva/raudona aukso spalva neretai žmonės šį atspalvį pavadina geltonu. Tačiau svarbu neapsirikti, nes rausvo ir geltono aukso spalva skiriasi. Lietuvoje plačiausias pasirinkimas raudono ir rausvo atspalvio. Grandinėlės, pakabukai, žiedai raudono aukso atspalvio. Jei dauguma Jūsų papuošalų yra įsigyti Lietuvoje – rinkitės tradicinio rausvo/raudono aukso atspalvio juvelyriką. Tačiau daugelyje užsienio šalių, tokių kaip Didžioji Britanija, Airija, Amerika, Ukraina ir net kaimyninėje Lenkijoje populiariausia aukso spalva yra geltona. Jei gyvenate užsienio šalyse ir iš ten įsigijote daugumą savo juvelyrinių dirbinių- rinkitės geltono atspalvio juvelyriką.

Visame pasaulyje vienodas yra balto aukso atspalvis. Neženkliai gali skirtis baltas rodžiuotas ir nerodžiuotas auksas. Rodžiu dengti juvelyriniai dirbiniai įgyja didesnį atsparumą, taip pat neretai rodžiu juvelyrika dengiama, jei yra alergija nikeliui. Alergija rodžiui yra be galo retai pasitaikantis reiškinys, todėl tai puiki alternatyva mėgstantiems baltą auksą, bet jo privengiantiems dėl galimų nikelio priemaišų. Rodis ilgainiui nusitrina, bet „Koljė“ juvelyrai gaminį gali iš naujo padengti rodžiu bei atnaujinti.

Dėl teisingo aukso atspalvio pasirinkimo galite pasitikslinti su „Koljė“ konsultantais parduotuvėse-juvelyrų dirbtuvėse Šiauliuose. Taip pat internetu tadas@kolje.lt

 Autorinės teisės saugomos © kolje.lt