Auskarai

Auskarai užima svarbią vietą dažnos moters gyvenime: jie įveriami dar kūdikystėje arba savarankiškai apsisprendus tampa mergaitės pirmuoju tikru papuošalu ir lydi visą gyvenimą. Didžioji dalis moterų auskarus segi kasdien, todėl labai vertina ne tik jų grožį, bet ir patogumą. Taip pat auskarai yra daugelio švenčių esminis aksesuaras, sukuriantis spindesį ir neprilygstamą žavesį. Be to, jie – pati populiariausia juvelyrinė dovana.
Skaityti daugiau

Auksiniai auskarai

Auksiniai auskarai – pats universaliausias pasirinkimas. Jie tinkami bet kokio amžiaus ir bet kokio statuso moteriai. Ausis – viena jautriausių kūno dalių, todėl labai svarbu užtikrinti kuo mažesnę alergijos tikimybę, tam siūlome auskarus iš aukso – mažiausiai alergizuojančio metalo. www.kolje.lt meistrų gaminamuose auskaruose nėra alergizuojančio nikelio priemaišų. Auksinių auskarų įvairovė labai didelė: nuo mažyčių prie ausies prigudusių iki įmantrių su perlais, cirkoniais ar spalvotais akmenimis.

Auskarai su perlais

Auskarai su perlais – elegancijos viršūnė pačiai rafinuočiausiai moteriai arba kelias į eleganciją jaunai merginai. www.kolje.lt siūlo auskarus su kultivuotais perlais. Tokie perlai vertinami visame pasaulyje, nes nebūna visiškai vienodos formos ar atspalvio. Šią išskirtinę auskarų su perlais kolekciją kūrė juvelyrikos dizainerė Rūta Domar, mananti, kad nuoširdžiai dovanoti papuošalai turi magiškų galių. Todėl tokie auskarai – geriausias dovanos pasirinkimas bet kokia proga.

Auskarai su cirkoniais ir akmenimis

Įvairioms progoms www.kolje.lt siūlo auksinius auskarus su cirkoniais arba įvairiais prabangiais spalvotais akmenimis: smaragdais, rubinais, opalais ir kt. Auksiniai auskarai su cirkoniais – nuotakų favoritai, puikiai derantys tiek prie sužadėtuvių, tiek prie vestuvių žiedo, ir suteikiantys vestuvėms spindesio. Kitų švenčių proga norint ko nors išskirtinio galima rinktis auskarus su smaragdais, rubinais ar opalais – tereikia tik žinoti savo suknelės spalvą, ir tokie auskarai akimirksniu pagyvins visą įvaizdį bei nušvies jį ryškesnėmis spalvomis.

Kaip išsirinkti auskarus www.kolje.lt svetainėje

Jeigu auskarus rinksitės internetu, svarbiausias rodiklis – veido forma. Apvaliam veidui tiks apvalūs auskarai, griežtų kontūrų – apvalūs. Pailgo veido ilgakaklėms labiausiai tinkami ilgi platūs auskarai, o norėdamos kaklą vizualiai pailginti rinkitės ilgus siaurus auskarus. Atkreipkite dėmesį ne tik į auskarų grožį, bet ir į užsegimą: mažesnieji būna užspaudžiami, didesnieji – su anglišku užsegimu. www.kolje.lt užtikrina, kad abiem atvejais užsegimas yra kokybiškas ir auskarai iš ausies neiškris. Tačiau pagalvokite, kuris variantas jums patogesnis: užspaudžiamus auskarus paprasčiau įsiverti, bet sudėtingiau užsisegti, o angliško užsegimo auskarų kojelės kiek didesnės, jie sunkesni, tačiau užsisega labai paprastai. Dar vienas variantas – įveriami auskarai, tokius siūlome auskarus su perlais, suderindami eleganciją ir patogumą.

Auskarų segėjimo taisyklės

Pagrindinė auskarų segėjimo taisyklė – juos derinti pagal progą. Kasdieniam dalykiniam stiliui rekomenduojami prie ausies prigludę arba itin arti ausies esantys auskarai. Vestuvėms labiausiai tiks auskarai su perlais ar cirkoniais. O akmenų spalvą galima derinti prie rūbų ar akių spalvos. Kaip ir visą juvelyriką, auksinius auskarus svarbu tinkamai saugoti nuo žalingo aplinkos poveikio: nerekomenduojama miegoti, maudytis, sportuoti ir plaukioti su auskarais, vengti chemijos sąlyčio su auksu, pvz., dažant plaukus, masažo ir panašių procedūrų metu. Būtina reguliariai valyti auskarus, kad šie nepraprastų žvilgesio. Atsiradus bet kokiam mechaniniam pažeidimui kreipkitės į www.kolje.lt specialistus, kad atnaujintume šias savybes.
View as Grid List

Items 1-12 of 17

Page
per page
Set Descending Direction
 1. Auskarai su perlais 59
  Auskarai su perlais 59
  Akcija 231,00 € Buvusi kaina 462,00 €
 2. Auskarai su perlais 56
  Auskarai su perlais 56
  Akcija 232,00 € Buvusi kaina 464,00 €
 3. Auskarai 70
  Auskarai 70
  Akcija 239,00 € Buvusi kaina 478,00 €
 4. Auskarai 82
  Auskarai 82
  Akcija 243,00 € Buvusi kaina 486,00 €
 5. Auskarai 74
  Auskarai 74
  Akcija 245,50 € Buvusi kaina 491,00 €
 6. Auskarai 67
  Auskarai 67
  Akcija 252,00 € Buvusi kaina 504,00 €
 7. Auskarai su perlais 57
  Auskarai su perlais 57
  Akcija 253,50 € Buvusi kaina 507,00 €
 8. Auskarai su perlais 62
  Auskarai su perlais 62
  Akcija 261,50 € Buvusi kaina 523,00 €
 9. Auskarai su perlais 50
  Auskarai su perlais 50
  Akcija 265,00 € Buvusi kaina 530,00 €
 10. Auskarai 75
  Auskarai 75
  Akcija 270,50 € Buvusi kaina 541,00 €
View as Grid List

Items 1-12 of 17

Page
per page
Set Descending Direction
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.