Auskarai

Auskarai užima svarbią vietą dažnos moters gyvenime: jie įveriami dar kūdikystėje arba savarankiškai apsisprendus tampa mergaitės pirmuoju tikru papuošalu ir lydi visą gyvenimą. Didžioji dalis moterų auskarus segi kasdien, todėl labai vertina ne tik jų grožį, bet ir patogumą. Taip pat auskarai yra daugelio švenčių esminis aksesuaras, sukuriantis spindesį ir neprilygstamą žavesį. Be to, jie – pati populiariausia juvelyrinė dovana.
Skaityti daugiau

Auksiniai auskarai

Auksiniai auskarai – pats universaliausias pasirinkimas. Jie tinkami bet kokio amžiaus ir bet kokio statuso moteriai. Ausis – viena jautriausių kūno dalių, todėl labai svarbu užtikrinti kuo mažesnę alergijos tikimybę, tam siūlome auskarus iš aukso – mažiausiai alergizuojančio metalo. www.kolje.lt meistrų gaminamuose auskaruose nėra alergizuojančio nikelio priemaišų. Auksinių auskarų įvairovė labai didelė: nuo mažyčių prie ausies prigudusių iki įmantrių su perlais, cirkoniais ar spalvotais akmenimis.

Auskarai su perlais

Auskarai su perlais – elegancijos viršūnė pačiai rafinuočiausiai moteriai arba kelias į eleganciją jaunai merginai. www.kolje.lt siūlo auskarus su kultivuotais perlais. Tokie perlai vertinami visame pasaulyje, nes nebūna visiškai vienodos formos ar atspalvio. Šią išskirtinę auskarų su perlais kolekciją kūrė juvelyrikos dizainerė Rūta Domar, mananti, kad nuoširdžiai dovanoti papuošalai turi magiškų galių. Todėl tokie auskarai – geriausias dovanos pasirinkimas bet kokia proga.

Auskarai su cirkoniais ir akmenimis

Įvairioms progoms www.kolje.lt siūlo auksinius auskarus su cirkoniais arba įvairiais prabangiais spalvotais akmenimis: smaragdais, rubinais, opalais ir kt. Auksiniai auskarai su cirkoniais – nuotakų favoritai, puikiai derantys tiek prie sužadėtuvių, tiek prie vestuvių žiedo, ir suteikiantys vestuvėms spindesio. Kitų švenčių proga norint ko nors išskirtinio galima rinktis auskarus su smaragdais, rubinais ar opalais – tereikia tik žinoti savo suknelės spalvą, ir tokie auskarai akimirksniu pagyvins visą įvaizdį bei nušvies jį ryškesnėmis spalvomis.

Kaip išsirinkti auskarus www.kolje.lt svetainėje

Jeigu auskarus rinksitės internetu, svarbiausias rodiklis – veido forma. Apvaliam veidui tiks apvalūs auskarai, griežtų kontūrų – apvalūs. Pailgo veido ilgakaklėms labiausiai tinkami ilgi platūs auskarai, o norėdamos kaklą vizualiai pailginti rinkitės ilgus siaurus auskarus. Atkreipkite dėmesį ne tik į auskarų grožį, bet ir į užsegimą: mažesnieji būna užspaudžiami, didesnieji – su anglišku užsegimu. www.kolje.lt užtikrina, kad abiem atvejais užsegimas yra kokybiškas ir auskarai iš ausies neiškris. Tačiau pagalvokite, kuris variantas jums patogesnis: užspaudžiamus auskarus paprasčiau įsiverti, bet sudėtingiau užsisegti, o angliško užsegimo auskarų kojelės kiek didesnės, jie sunkesni, tačiau užsisega labai paprastai. Dar vienas variantas – įveriami auskarai, tokius siūlome auskarus su perlais, suderindami eleganciją ir patogumą.

Auskarų segėjimo taisyklės

Pagrindinė auskarų segėjimo taisyklė – juos derinti pagal progą. Kasdieniam dalykiniam stiliui rekomenduojami prie ausies prigludę arba itin arti ausies esantys auskarai. Vestuvėms labiausiai tiks auskarai su perlais ar cirkoniais. O akmenų spalvą galima derinti prie rūbų ar akių spalvos. Kaip ir visą juvelyriką, auksinius auskarus svarbu tinkamai saugoti nuo žalingo aplinkos poveikio: nerekomenduojama miegoti, maudytis, sportuoti ir plaukioti su auskarais, vengti chemijos sąlyčio su auksu, pvz., dažant plaukus, masažo ir panašių procedūrų metu. Būtina reguliariai valyti auskarus, kad šie nepraprastų žvilgesio. Atsiradus bet kokiam mechaniniam pažeidimui kreipkitės į www.kolje.lt specialistus, kad atnaujintume šias savybes.
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 13-2476

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
 1. Auksiniai auskarai 12
  Auksiniai auskarai 12
  Akcija 93,50 € Buvusi kaina 187,00 €
 2. Auksiniai auskarai 15
  Auksiniai auskarai 15
  Akcija 96,00 € Buvusi kaina 192,00 €
 3. Auksiniai auskarai 5
  Auksiniai auskarai 5
  Akcija 96,00 € Buvusi kaina 192,00 €
 4. Auksiniai auskarai 17
  Auksiniai auskarai 17
  Akcija 99,00 € Buvusi kaina 198,00 €
 5. Auksiniai auskarai 37
  Auksiniai auskarai 37
  Akcija 109,00 € Buvusi kaina 218,00 €
 6. Auksiniai auskarai 39
  Auksiniai auskarai 39
  Akcija 109,50 € Buvusi kaina 219,00 €
 7. Auksiniai auskarai 28
  Auksiniai auskarai 28
  Akcija 110,00 € Buvusi kaina 220,00 €
 8. Auksiniai auskarai 18
  Auksiniai auskarai 18
  Akcija 110,50 € Buvusi kaina 221,00 €
 9. Auksiniai auskarai 20
  Auksiniai auskarai 20
  Akcija 111,00 € Buvusi kaina 222,00 €
 10. Auksiniai auskarai 19
  Auksiniai auskarai 19
  Akcija 111,00 € Buvusi kaina 222,00 €
 11. Auksiniai auskarai 30
  Auksiniai auskarai 30
  Akcija 112,50 € Buvusi kaina 225,00 €
 12. Auksiniai auskarai 29
  Auksiniai auskarai 29
  Akcija 115,00 € Buvusi kaina 230,00 €
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 13-2476

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.